W dniu 22 czerwca 2026 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców zawodów strzeleckich szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski. Wydarzenie zorganizowane przez Klub Strzelectwa Sportowego „SOKÓŁ” odbyło się podczas XXIV sesji Rady Powiatu Sokołowskiego. Rywalizacja była zacięta i obejmowała zarówno kategorie drużynowe, jak i indywidualne, dla dziewcząt i chłopców. Wzięli w niej udział uczniowie z lokalnych szkół, którzy oddawali strzały do tarczy z odległości dziesięciu metrów.
W konkursie brały udział zespoły reprezentujące różne szkoły, a wyniki rywalizacji drużynowej przyniosły wiele emocji. W gronie najlepszych znalazły się drużyny z Sokołowa Podlaskiego, które wykazały się dużymi umiejętnościami strzeleckimi. Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce w miłej atmosferze, a trofea wręczali zaszczytni goście, w tym Pani Burmistrz Iwona Kublik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jarosław Puścion.
W kategorii drużynowej wystąpiły następujące zespoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w składzie Aleksandra Bujalska, Bartłomiej Samulak i Paula Malinowska, Szkoła Podstawowa nr 2 reprezentowana przez Wiktorię Pomarańską, Alicję Wiżak oraz Zuzannę Osiejewicz, oraz Szkoła Podstawowa nr 6 z Julią Małuks, Dawidem Trzcińskim i Karolem Zimą. W pojedynkach indywidualnych wyróżnili się zawodnicy, tacy jak Aleksandra Bujalska oraz Jakub Kobyliński. Gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów za ich wysiłek i osiągnięcia!
Źródło: Urząd Miasta Sokołów Podlaski
Oceń: Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski zakończone
Zobacz Także

